UC Netcash (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: English
ro: Engleză

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ro: La efectuarea plăţii s-a produs o eroare. Vă rugăm să ne contactaţi pentru a vă asigura că comanda a fost trimisă.

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
ro: Clientul a folosit altă adresă de e-mail la efectuarea plăţii: !email

en: Select your payment type:
ro: Alegeţi modul de plată:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
ro: Activează versiunea demo care permite efectuarea unor comenzi cu scop de testare.

en: Language preference
ro: Preferinţe de limbă

en: Show credit card icons beside the payment method title.
ro: Afişarea siglei cărţii de credit lângă modul de plată.

en: credit card
ro: card de credit
