UC Netcash (6.x-1.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: English
bg: Английски

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order created through website.
bg: Поръчка направена през сайта.

en: Order complete
bg: Поръчката завършена
