UC Netcash (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: English
ca: Anglès

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ca: S'ha produït un error durant el procés de pagament. Si us plau, contacteu-nos per assegurar-vos que s'ha tramitat la vostra comanda.

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Order created through website.
ca: Comanda creada a través del lloc web.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ca: Rebent la notificació de nova comanda per la comanda !order_id.

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
ca: El client va fer servir una adreça de correu electrònic diferent durant el pagament: !email

en: Language preference
ca: Preferència de llengua

en: credit card
ca: targeta de crèdit
