UC Netcash (6.x-1.4) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: English
cs: Anglicky

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cs: Při platbě došlo k chybě. Prosím, kontaktujte nás, abyste se ujistili, že byla vaše objednávka skutečně odeslána.

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Order created through website.
cs: Objednávka byla vytvořena prostřednictvím webu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
cs: Přijímám nové oznámení objednávky pro objednávku č. !order_id.

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
cs: V průběhu platby použil zákazník jinou e-mailovou adresu: !email

en: Click to complete checkout.
cs: Klikněte pro dokončení objednávky.

en: Select your payment type:
cs: Vyberte způsob platby:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
cs: Zapnutí demo režimu dovolí zpracovávání fingovaných objedávek pro testování.

en: Language preference
cs: Nastavení jazyka

en: Show credit card icons beside the payment method title.
cs: Zobrazit ikony kreditních karet vedle titulku způsobu placení.

en: credit card
cs: platební karta
