UC Netcash (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: English
hu: angol

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
hu: Rendelési értesítés a !order rendelésről.

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
hu: A vevő más e-mail címet használt fizetés közben: !email

en: Click to complete checkout.
hu: Kattintás a vásárlás befejezéséhez.

en: Select your payment type:
hu: Fizetési típus kiválasztása:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
hu: Demo mód engedélyezése, lehetőséget ad hamis rendelések feldolgozására tesztelési célokra.

en: Language preference
hu: Nyelvi beállítás

en: Show credit card icons beside the payment method title.
hu: A fizetési mód megnevezése mellet legyen feltüntetve a bankkártya ikonja is.

en: credit card
hu: bankkártya
