UC Netcash (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: English
lv: Angļu

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Select your payment type:
lv: Izvēlieties maksāšanas veidu:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
lv: Ieslēgt demo režīmu, testēšanas nolūkos ļauj apstrādāt neīstus pasūtījumus.

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lv: Rādīt kredītkaršu ikonas blakus maksāšanas metodes nosaukumam.

en: credit card
lv: kredītkarte
