UC Netcash (6.x-1.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: English
pl: Angielski

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pl: Podczas płatności wystąpił błąd. Skontaktuj się z nami by upewnić się, że zamówienie zostało złożone poprawnie.

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Click to complete checkout.
pl: Kliknij aby dokończyć płatności.

en: Select your payment type:
pl: Wybierz metodę płatności:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
pl: Włączenie trybu demonstracyjnego umożliwi ci przetwarzanie testowych zamówień.

en: Language preference
pl: Preferencje językowe

en: credit card
pl: karta kredytowa
