UC Netcash (6.x-1.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: Select your payment type:
th: เลือกวิธีชำระเงิน:

en: Language preference
th: ตั้งค่าส่วนตัวเกี่ยวกับภาษา

en: credit card
th: บัตรเครดิต
