UC Netcash (6.x-1.4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Order created through website.
vi: Đơn hàng đã được tạo thông qua website.

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: Select your payment type:
vi: Chọn kiểu thanh toán của bạn:

en: Show credit card icons beside the payment method title.
vi: Hiện biểu tượng thẻ tín dụng bên cạnh tiêu đề phương thức thanh toán.

en: credit card
vi: thẻ tín dụng
