UC Netcash (6.x-1.5) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: English
da: Engelsk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
da: Der opstod en fejl under betalingen. Kontakt os venligst for at sikre dig at din ordre er registeret

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
da: Modtager ny ordre besked til order !order_id.

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
da: Kunden har brugt en anden e-mail adresse under betaling: !email

en: Click to complete checkout.
da: Klik for at færdiggøre checkout

en: Select your payment type:
da: Vælg betalingsform:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
da: Aktivér demo, giver dig mulighed for at teste gennemførsel af ordrer.

en: Language preference
da: Sprogindstillinger

en: Show credit card icons beside the payment method title.
da: Vis kreditkort ikoner ved siden af betalingsmetodetitlen

en: credit card
da: kreditkort
