UC Netcash (6.x-1.5) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: English
fi: englanti

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fi: Maksun yhteydessä tapahtui virhe. Ole hyvä ja ota yhteyttä ylläpitoon tilauksen tarkastamiseksi.

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
fi: Asiakas käytti eri sähköpostiosoitetta suorittaessaan maksua: !email

en: Click to complete checkout.
fi: Klikkaa päättääksesi tilausprosessi.

en: Select your payment type:
fi: Valitse maksutapa:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
fi: Ota käyttöön testitila, joka antaa mahdollisuuden testitilausten käsittelyyn.

en: Language preference
fi: Käytettävä kieli

en: Show credit card icons beside the payment method title.
fi: Näytä luottokorttien kuvakkeet maksutapojen vieressä

en: credit card
fi: luottokortti
