UC Netcash (6.x-1.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: English
he: אנגלית

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Language preference
he: העדפות שפה

en: credit card
he: כרטיס אשראי
