UC Netcash (6.x-1.5) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: English
nl: Engels

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
nl: Ontvangst van nieuwe bevestiging voor bestelling !order_id.

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
nl: De klant gebruikte een ander e-mail adres gedurende de betaling: !email

en: Click to complete checkout.
nl: Klik hier om af te rekenen.

en: Select your payment type:
nl: Kies uw betaalmethode

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
nl: Activeer demo-modus om bestellingen te plaatsen voor testdoeleinden.

en: Language preference
nl: Taalvoorkeur

en: Show credit card icons beside the payment method title.
nl: Toon creditcardpictogrammen naast de betalingsmethodetitel.

en: credit card
nl: creditcard
