UC Netcash (6.x-1.5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: English
nn: Engelsk

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nn: Ein feil oppstod under handsaming av betalinga. Ta kontakt for å forsikre deg om at bestillinga kom fram.

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order created through website.
nn: Bestilling gjort gjennom nettsida.

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Credit card
nn: Kredittkort

en: Select your payment type:
nn: Vel betaling:

en: Language preference
nn: Føretrekt språk

en: credit card
nn: kredittkort
