UC Netcash (6.x-1.5) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: English
sv: Engelska

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sv: Ett fel har inträffat under betalning. Vänligen kontakta oss för att säkerställa att din order har lagts in.

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Order created through website.
sv: Beställning skapad på hemsidan.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sv: Får nytt meddelande för beställning: !order_id.

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
sv: Kunden använde en annan e-postadress vid betalning: !email

en: Click to complete checkout.
sv: Klicka för att slutföra kassa.

en: Select your payment type:
sv: Välj din betalningstyp:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
sv: Aktivera demoläge så att du kan behandla falska beställningar i testsyfte.

en: Language preference
sv: Språkinställning

en: Show credit card icons beside the payment method title.
sv: Visa kontokortsikoner bredvid titeln för betalningsmetod.

en: credit card
sv: kontokort
