UC Nochex (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Payment method title
es: Título del método de pago

en: Order review submit button text
es: Texto del bot&oacute;n de confirmaci&oacute;n de compra

en: Submit Order
es: Finalizar Compra
