UC Nochex (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Submit Order
fr: Valider la commande
