UC Nochex (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda
