UC Nochex (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Enable test mode
ru: Включить тестовый режим
