UC Nochex (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky
