UC Nochex (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder
