UC Nochex (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення
