UC Nochex (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας
