UC Nochex (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus
