UC Nochex (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą
