UC Nochex (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling
