UC Nochex (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning
