UC Nochex (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku
