UC Nochex (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre
