UC Nochex (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése
