UC Nochex (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine
