UC Nochex (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu
