UC Nochex (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie
