UC Nochex (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng
