UC Node Access (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Order
ast: Orde
