UC Node Access (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Node ID
bg: Номер

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Order
bg: Поръчка
