UC Node Access (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: <Any>
bo: <གང་རུང>
