UC Node Access (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
bs: Nod ID

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Order
bs: Poredak

en: <Any>
bs: <Bilo koji>
