UC Node Access (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Node ID
ca: ID del node

en: User
ca: Usuari

en: Order
ca: Ordre

en: day(s)
ca: dia(es)

en: week(s)
ca: setmana(es)

en: month(s)
ca: mes(os)

en: Node access
ca: Accés al node

en: <Any>
ca: <Qualsevol>

en: year(s)
ca: any(s)
