UC Node Access (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Node ID
cy: ID Nod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Order
cy: Trefn

en: day(s)
cy: diwrnod(au)

en: week(s)
cy: wythnos(au)

en: <Any>
cy: <Unrhyw>

en: year(s)
cy: blwyddyn/blynyddoedd
