UC Node Access (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Order
el: Σειρά

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: week(s)
el: εβδομάδα(ες)

en: month(s)
el: μήνας(ες)

en: <Any>
el: <Όποιο>

en: year(s)
el: έτος(οι)
