UC Node Access (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Node ID
et: Postituse ID

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Order
et: Järjestus

en: day(s)
et: päev(ad)

en: week(s)
et: nädal(ad)

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: <Any>
et: &lt;suvaline&gt;

en: year(s)
et: aasta(d)
