UC Node Access (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Order
eu: Ordena

en: Node access
eu: Nodoaren atzipena

en: <Any>
eu: <Edozein>
