UC Node Access (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Order
fi: Järjestys

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: week(s)
fi: viikko / viikot

en: month(s)
fi: kuukausi / kuukaudet

en: Node access
fi: Solmun pääsy

en: <Any>
fi: <Mikä tahansa>

en: year(s)
fi: vuosi / vuodet
