UC Node Access (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Access control
fr: Contrôle d'accès

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Order
fr: Ordre

en: day(s)
fr: jour(s)

en: week(s)
fr: semaine(s)

en: month(s)
fr: mois

en: Node access
fr: Accès au nœud

en: <Any>
fr: -Tout-

en: year(s)
fr: année(s)
