UC Node Access (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Order
gl: Orde

en: day(s)
gl: día(s)

en: week(s)
gl: semana(s)

en: month(s)
gl: mes(es)

en: <Any>
gl: <Algún>

en: year(s)
gl: ano(s)
