UC Node Access (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Order
he: סידור

en: Node access
he: גישה לפריט תוכן
