UC Node Access (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Order
hi: क्रम

en: <Any>
hi: <कोईभी>
