UC Node Access (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Order
hu: Rendelés

en: day(s)
hu: nap

en: week(s)
hu: hét

en: month(s)
hu: hónap

en: Node access
hu: Tartalom hozzáférés

en: <Any>
hu: < Bármely >

en: Applicable Model/SKU
hu: Alkalmazható modell/cikkszám

en: year(s)
hu: év
