UC Node Access (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Order
is: Pöntun
